Altijd een luisterend oor


Hier vindt u de juiste contactpersoon. Mail of bel ons gewoon. Wij helpen u graag verder.

Serdar Tan

Directie

tan@tan-frieler.de

Marion Frieler

Directie

frieler@tan-frieler.de

Thorsten Nawrot-Thiel

Boekhouding

nawrot-thiel@tan-frieler.de

Marjan Scholten

Verkoop

scholten@tan-frieler.de

Denis Hirschfeld

Buitendienst

hirschfeld@tan-frieler.de

Dirk Honermann

Aankoop

honermann@tan-frieler.de

Josef Frieler

Verkoop

Georg Klöpper

Magazijnmeester

Frank Dönnebrink

Magazijnmeester

Karl Schepers

Chauffeur

Uw contactpersoon bij ons:

Serdar Tan

Directie

Openingstijden:

Maandag tot en met vrijdag         8.00–18.00 uur

Zaterdag                                      9.00–13.00 uur  

Zondag (alleen showroom geopend)

                                                   15.00–17.00 uur

Tan & Frieler Fliesenhandel GmbH

Siemensstraße 7

48599 Gronau

Tel.: +49 2562 964880

info@tan-frieler.de

facebook.com/tan.frieler